Blogs

Rozā Himalaju sāls popularitātes noslēpums un 5 veidi, kā to izmantot

Rozā sāls ir koncentrēts ieguvums veselībai tieši no Himalaju kalniem. Tajā nav mākslīgu piedevu un to iegūšanas veids - roku darbs, ļauj saglabāt visas tās dabiskās īpašības.
Himalaju sāls satur gandrīz 90 noderīgus mikroelementus, un katram ir pozitīvas īpašības, kā, piemēram: dzelzs novērš pietūkumu un apsārtumu, magnijs palēnina novecošanās procesu, varš stiprina matus un nagus.
Hroniska vēnu nepietiekamība, traucēta asinsrite, muskuļu un skeleta sistēmu slimības, ādas problēmas – tās ir tikai dažas no slimībām/problēmām, kurām var palīdzēt Himalaju sāls.

1 week, 4 days ago

Kā izvēlēties masāžas paklājiņu? Informācija no A līdz Z.

Eiropā pēdējo gadu laikā masāžas paklājs ir viens no populārākajām precēm kategorijā „Veselība”. Milzīgais sortiments un cenu diapazons apmierinās jebkura pircēja vēlmes, bet kā tad izdarīt pareizo izvēli? Pamēģināsim jums detalizēti pastāstīt par visām detaļām.

4 months ago

Epsomas sāls jeb angļu sāls. Kas tas ir un 6 veidi kā to lietot

Epsoma sāls, angļu sāls vai magnija sulfāts. Patiesībā tā ir nevis parastā sāls, bet magnija sulfāta kristāli.
Daudziem cilvēkiem organismā ir magnija trūkums un to vajag atjaunot. Vislabāk magnijs tiek uzņemts caur ādu, tāpēc efektīgāk ir vannoties, nevis dzert tabletes.

6 months ago

Соль Эпсом или английская соль. Что это такое и 6 способов, как ее использовать.

Эпсом соль, эпсомовская соль, английская соль или сульфат магния.
На самом деле - это не обычная соль, а кристалы сульфата магния. 

6 months ago

Kāpēc jūsu mīlulim nav piemerots parastais šampūns?

Skābju-sārmu līdzsvars suņu un kaķu ādā atšķiras no cilvēka, tam ir cits pH un dzīvnieku āda ir daudz sausāka un maigāka.
Lietojot parasto cilvēku šampūnu, pat visdārgāko un ekoloģiskāko, tiek nomazgāta dabiskā viela, un jūsu mīluļa āda būs vairāk pakļauta baktēriju, parazītu iedarbībai, bet spalva zaudēs spīdumu un apjomu.

11 months, 2 weeks ago
BACK TO TOP