Blogs

Cross teipi "must have" mājas aptieciņā un ... kosmētikas maciņā

Rudens un ziema - tas ir laiks, kad saaukstēšanās ir viena no veselības problēmām. Un viens no galvenajiem nepatīkamākajiem simptomiem ir aizlikts deguns.
Un galvenais jautājums kā atvieglot šo stāvokli neizmantojot pilienus, kas sašaurina asinsvadus un citus spēcīgus preparātus. 
Viena no efektīgākajām iedarbības  metodēm ir cross teips - lielisks palīgs katrā ģimenē.
Uzliekot cross teipu, jau pie pirmajiem aizlikta deguma simptomiem, jūs varat būtiski atvieglot elpošanu caur degunu sev un bērnam (tāpat var izmantot cross teipu kā profilaktisku līdzekli).

5 months, 2 weeks ago

Menstruālā piltuve. Ekoloģija un Ekonomija

Pirmā piltuve tika patentēta 1860.gadā, bet no mūsdienu piltuves tā ļoti stipri atšķīrās, atgādināja vīna glāzi virvītē un nebija ērta izmantošanā, tāpēc nekļuva pazīstama un populāra.
Bet mūsdienu piltuves prototips tika izgudrots pirms aptuveni 100 gadierm, 1931.gadā un sākotnēji piltuve aktīvi konkurēja ar citu tā laika jaunumu - tamponu. Bet diemžēl ražot piltuves bija ekonomiski neizdevīgi. Reklamēt higiēnas preces tolaik nebija pieņemts, bet piltuves derīguma termiņš no 5 līdz 10 gadiem padarīja to konkurentnespējīgu salīdzinot ar biksīšu ieliktnīšiem un tamponiem, kas bija jāpērk katru mēnesi.

5 months, 3 weeks ago

Silta kafija līdzi: Kā pareizi izvēlēties ideālu kafijas krūzi?

 Esat kafijas сienītājs un jums patīk iziet no mājas dzerot šo uzmundrinošo dzērienu? Var nopirkt kafiju vienreizlietojamā traukā, bet, ne vienmēr tuvumā ir vieta, kur var nopirkt garšīgu kafiju, turklāt šīs glāzītes un krūzītes – tas nav ekoloģiski!

9 months, 1 week ago

Kāpēc mes domājam, ka akupresūras paklājiņš Climsom Zen ir vislabākais?

EcoFit ir akupresūras paklāju Climsom Zen oficiālais izplatītājs Latvijā un mēs gribētu jums pastāstīt, kāpēc mēs sākām strādāt tieši ar šo zīmolu.

10 months, 3 weeks ago

Orto paklāji, kāpēc tie ir vajadzīgi?

Modernajā pasaulē bērnam praktiski nav pieejams staigāt pa negludu virsmu. Tas ir saistīts gan ar asfaltētām ielām, gan ar nogludinātiem bērnu laukumiem, ar piesārņotu vidi kopumā. Bērnam arvien mazāk paliek iespēju staigāt basām kājām pa jūras malu, pa maigu zālienu parkā, bērnu laukumos utt.

10 months, 3 weeks ago
BACK TO TOP