Blogs

Kā izvēlēties masāžas paklājiņu? Informācija no A līdz Z.

Eiropā pēdējo gadu laikā masāžas paklājs ir viens no populārākajām precēm kategorijā „Veselība”. Milzīgais sortiments un cenu diapazons apmierinās jebkura pircēja vēlmes, bet kā tad izdarīt pareizo izvēli? Pamēģināsim jums detalizēti pastāstīt par visām detaļām.

2 weeks, 5 days ago

Epsomas sāls jeb angļu sāls. Kas tas ir un 6 veidi kā to lietot

Epsoma sāls, angļu sāls vai magnija sulfāts. Patiesībā tā ir nevis parastā sāls, bet magnija sulfāta kristāli.
Daudziem cilvēkiem organismā ir magnija trūkums un to vajag atjaunot. Vislabāk magnijs tiek uzņemts caur ādu, tāpēc efektīgāk ir vannoties, nevis dzert tabletes.

2 months, 2 weeks ago

Соль Эпсом или английская соль. Что это такое и 6 способов, как ее использовать.

Эпсом соль, эпсомовская соль, английская соль или сульфат магния.
На самом деле - это не обычная соль, а кристалы сульфата магния. 

2 months, 2 weeks ago

Kāpēc jūsu mīlulim nav piemerots parastais šampūns?

Skābju-sārmu līdzsvars suņu un kaķu ādā atšķiras no cilvēka, tam ir cits pH un dzīvnieku āda ir daudz sausāka un maigāka.
Lietojot parasto cilvēku šampūnu, pat visdārgāko un ekoloģiskāko, tiek nomazgāta dabiskā viela, un jūsu mīluļa āda būs vairāk pakļauta baktēriju, parazītu iedarbībai, bet spalva zaudēs spīdumu un apjomu.

8 months ago

Krosteipi (crosstape) "must have" mājas aptieciņā un ... kosmētikas maciņā

Rudens un ziema - tas ir laiks, kad saaukstēšanās ir viena no veselības problēmām. Un viens no galvenajiem nepatīkamākajiem simptomiem ir aizlikts deguns.
Un galvenais jautājums kā atvieglot šo stāvokli neizmantojot pilienus, kas sašaurina asinsvadus un citus spēcīgus preparātus. 
Viena no efektīgākajām iedarbības  metodēm ir cross teips - lielisks palīgs katrā ģimenē.
Uzliekot cross teipu, jau pie pirmajiem aizlikta deguma simptomiem, jūs varat būtiski atvieglot elpošanu caur degunu sev un bērnam (tāpat var izmantot cross teipu kā profilaktisku līdzekli).

10 months, 2 weeks ago
BACK TO TOP