Mūsu vēsture :)

Laipni lūgti mūsu veikalā, kas atrodas Kalnciema iela 40, Rīgā.

Dārba laiks:
P-P: 11-19.00
Sestdienās: 11-16.00
Sv.-slēgts

 
2016. gada pavasarī, Rīgā, tika nodibināts veikals Ecofit.

Sākotnējais virziens bija sporta preces. Bet aizraujoties ar veselīgu dzīves veidu mēs sapratām, ka svarīgi domāt ne tikai par sevi un savu veselību, ir svarīgi domāt vēl arī par planētu!. Tāpēc mēs nolēmām, ka bez sporta precēm mēs sāksim piedāvāt arī produkciju, kas vienlaicīgi būs vajadzīga un veselīga cilvēkiem un tajā pat laikā nepiesārņos apkārtējo vidi.

Tā mūsu sortimentā sākumā parādījās tērauda pudeles, pēc tam stikla pudeles, bet vēlāk daudz dažādas interesantas un cilvēkam draudzīgas un ekoloģiskas preces.

Mēs bijām pirmie, kas sāka Latvijā pārdot tādus zīmolus kā sodas dezodoranti Ben&Anna, bambusa zobu birstes Hydrophyl, cietos šampūnus Lamazuna un daudz ko citu. Ļoti priecājamies, ka tagad daudzi Latvijas iedzīvotāji tos pazīst un var iegādāties ne tikai pie mums. 

Mēs nodarbojamies ne tikai ar mazumtirdzniecību, bet arī ar vairumtirdzniecību. Mums ir noliktava un visas preces, ko piedāvājam veikalā, ir uz vietas.

Ecofit attīstās un aug. Mums tagad ir lielas telpas veikalam un noliktavai, mēs pastāvīgi meklējam jaunus zīmolus, apmeklējam starptautiskās izstādes, cenšamies sekot visām tendencēm un atvest uz Latviju interesantus jaunumus.

Mums ir stingra cenu politika, nav lieka uzcenojuma un lielāko daļu mūsu sortimenta mēs pārdodam atbilstoši ražotāja cenām.

Ja pavisam īsi, tad Ecofit - tie ir cilvēki, kuri mīl veselīgu dzīvesveidu un savu planētu.

Kā arī:

- mēs esam oficiālie izplatītāji Latvijā tādiem zīmoliem kā EQUA, CHEEKI, CLIMSOM un DYS
- mēs paši cenšamies izmēģināt preci pirms liekam to mūsu pastāvīgajā sortimentā
- mēs cenšamies, lai mums būtu VISA piedāvājamā prece Rīgas noliktavā
- mēs nosūtām preci 1-2 darba dienu laikā no pasūtītās preces apmaksas brīža.

Mēs patiešām esam labi! )))


BACK TO TOP